תיקון תריסים חשמליים ברחובות

תיקון תריסים חשמליים ברחובות

תיקון תריס גלילה חשמלי – רחובות

אנו בתריסי מושיקו נותנים מענה תיקון תריסים בכל המרכז שכולל גם את רחובות העיר האהובה. צלצלו אלינו להזמנת עבודה של תיקון תריסים נשמח לעמוד לשרותכם. רחובות היא עיר עם המון תריסים ישנים כמו תריסי הזזה אך יש המון בתים ששדרגו ממזמן כבר לחשמלי בנוסף לזאת כל בית חדש שבונים למדו להתקין רק חשמלי שכן נוחות חיים ויופי עדיף, בכל אחד מהווילות החדשות ברחובות תוכלו למצוא תריסי אור חשמליים.

טיפול בתריסים חשמליים

בתריס מכניקה שדורשת טיפול ממש כמו ברכב שמשרת את עבודתו נאמנה נדרשים להחליף כמה חלקים כל כמה שנים גם בתריס צריך. אל דאגה! לא תצטרכו להחליף כלכך הרבה חלקים בתריס יש הרבה פחות חלקים מברכב וזה כנראה כבר ידוע לכולם אך במקרה של תקלה אנו נדרשים לתקן, רוצים לפתוח את פתח המרפסת, הסלון ולא יכולים או שהתריס תקוע בצורה כלשהיא ואי אפשר להזיז.

שלב שהתנתק בתריס ונדרש לתקן
תריס שנדרש תיקון

במקרה כזה חובה לעצור ולקרוא לטכנאי כי כל נגיעה בתריס שהתקלקל יכולה לעשות רק יותר נזק כי יש כמה חלקים שנדרש להיזהר עליהם או להתקין אותם בצורה כלשהיא שרק אדם מנוסה עם ניסיון, ממש מומחה תריסים יכול לדעת. אז מהרו להזמין טכנאי שיודע מה הוא עושה. 

הגעה לכל חלק ברחובות לצורך תיקון תריסים

לרחובות יוצא לצוות של תריסי מושיקו להגיע כמעט כל יום בשבוע כך שנוכל לשבץ ברוב המקרים כבר לאותו היום או למחרת את ביקור הטכנאי תריסים אצלכם ברחובות. לצוות יוצא לעבוד שם הרבה במהלך השבוע אם לא כל יום בגלל שבווילות החדשות רוב הקבלנים נותנים לשים תריסים חשמליים זולים עם כל מני חיקויים ברכיבים מסויימים בכדי לחסוך ולחסוך, הבעיה מתחילה אצל בעל הדירה כי הזול משתווה ליקר עם מכניסים את כל התיקונים שנדרשים לזול. בגלל זה מזמינים אותנו הרבה לתיקון תריסים חשמליים ברחובות, יש לנו ניסיון רב ויודעים על תקלות בבניינים ובתים ספציפיים שעומדות לקראת בגלל הוזלת החומר בבניית הבית. נפתור לכם כל תקלה שתצוץ ונתקן את התריס כמו חדש צלצלו אלינו להזמנת עבודה 0523460009

תיקון תריסים ברחובות | להזמנת עבודה חייגו עכשיו 052-3460009

תריסי גלילה חשמלי שתוקנו על ידי תריסי מושיקו
תריסי מושיקו – תיקון תריסי גלילה חשמלי
Call Now Buttonצלצלו עכשיו!